O nás

V truhlářské dílně společnosti JV bydlení vytváříme pro své klienty už řadu let kvalitní dřevěné výrobky. Od roku 2014 se věnujeme především realizacím dřevostaveb, výrobě dřevěného nábytku na míru nebo dodávkám dřevěného stavebního materiálu. Pro všechny, kdo si stejně jako my myslí, že je dřevo jako stavební materiál nenahraditelné, dodáváme poctivé dřevěné postele i stoly, kuchyně, okna a dveře i podlahy. Ke dřevu máme dlouhodobě blízký vztah a máme za to, že je to na naší práci vidět. Lásku k dřevěným materiálům s klienty sdílíme skrze propracované detaily i promyšlené stavební celky a snažíme se, aby si zákazníci svůj každodenní kontakt se dřevem ve svých domovech dokonale užívali.

Dřevo v posledních letech prožívá svou další renesanci – a podle nás oprávněnou. Jako stavební materiál patří k těm nejzdravějším, a to nejen pro jednotlivce, ale i pro přírodu: jako obnovitelný materiál má v totiž v našich domovech obrovský potenciál. Většina z nás ale po dřevu sahá hlavně kvůli jeho estetickým kvalitám. Ačkoli se o to mnozí neustále snaží, vzhled a vůni dřeva není nikdy možné napodobit a jen ono dá Vašemu domovu charakteristicky útulný, přírodní ráz.

A co konkrétně Vám v oblasti truhlářských prací dokážeme nabídnout?

  • Třeba kompletní realizaci dřevostaveb – ať už jen drobných dřevěných zahradních objektů, jako jsou altánky či pergoly, nebo celých rodinných domů. Ty jsou mezi lidmi čím dál oblíbenější, třeba proto, že si uvědomují mnohem větší ohleduplnost dřevostaveb vůči životnímu prostředí. Dřevostavby mají vynikající parametry pro kvalitní rodinné bydlení a z hlediska komfortu bydlení se konvenčním stavbám bez problémů vyrovnají, nebo je dokonce předčí. My Vám zajistíme všechno, co bude Vaše dřevostavba potřebovat – od projektu, přes výstavbu základů i nosných konstrukcí, až po drobnosti v interiérech.
  • Vedle rozsáhlých projektů se věnujeme i relativně menším zakázkám – třeba výrobě dřevěného nábytku na zakázku. Pokud nepatříte k těm, komu stačí snídat každý den u neosobního stolu z nákupního střediska, ale rádi byste u sebe měli kousek, do kterého někdo vložil poctivou ruční práci i spoustu tvůrčího úsilí, rádi Vám nabídneme kvalitní dřevěný nábytek přesně podle Vašich představ. Ať už potřebujete novou masivní postel, opravdu velkou knihovnu pro celou Vaši sbírku knih, nebo třeba novou kuchyňskou linku, rádi pro Vás vytvoříme kvalitní návrh i nábytek, který s Vámi vydrží celý život.
  • Jsou i nenápadnější způsoby, jak dřevo dostat do svého domova. Stavebně truhlářské výrobky, které v naší společnosti nabízíme, možná nepřitáhnou tolik očí jako Vaše skvělá nová masivní skříň, zato ale budou nakonec hrát možná větší roli při definování prostoru, ve kterém denně trávíte spoustu času. Rádi Vám dodáme nové schody, okna, dřevěnou podlahu nebo interiérové i vchodové dveře a postaráme se, aby splnily Vaše očekávání.

Co by se v oblasti truhlářských prací zamlouvalo Vám? Budeme rádi, pokud se nám ozvete a dáte nám vědět, jak konkrétně byste si spolupráci s námi představovali. Věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat!