Nábytek na míru

Každý z nás chce útulný domov, ve kterém se bude snadno a pohodlně každodenně fungovat. V naší společnosti máme za to, že dřevěný nábytek je důležitou kostrou každého dobře vybaveného domova. Pro své klienty vyrábíme špičkový dřevěný nábytek přesně podle jejich představ a vkusu, který s nimi vydrží celý život. Umíme se přizpůsobit takřka jakýmkoli požadavkům a vytvořit pro Vás kousek, který dokonale zapadne do zbytku Vašeho interiéru, ať už je laděný tradičně, nebo moderně – všechny naše výrobky mají ale společnou vysokou kvalitu a originalitu.

  • Pro všechny vášnivé kuchaře, kteří chtějí mít pro své hodiny strávené nad vařením opravdu dobré zázemí, dodáváme kompletní kuchyně na míru. Ve spolupráci s Vámi pro Vás vytvoříme originální návrh kuchyně, ve které se Vám bude dobře pracovat, a jakmile se definitivně rozhodnete pro finální podobu kuchyně, začneme na práci na kuchyňské lince i jednotlivých skříňkách, abychom Vám je co nejdřív mohli přivézt a pomoct Vám s jejich montáží. Kuchyně vyrábíme z aglomerovaných materiálů i z masivu, rádi doplníme i kuchyňský set stolu a židlí nebo další dřevěný nábytek.
  • Máte doma desítky svazků, kterými si rádi listujete o sychravých deštivých odpoledních? My Vám pro ně dodáme knihovnu na míru, která Vaše knížky zpřehlední a vystaví na odiv. Příště už stačí jen přijít a vybrat si, na co zrovna máte chuť. Je jen na Vás, jakou konkrétní podobu bude knihovna mít – a pokud budete tápat, rádi Vám navrhneme své vlastní nápady. Knihovny vyrábíme z masivu, k dispozici je i možnost prosklených vitrín pro sběratele.
  • Co takhle vybavit si novým nábytkem i obývák? V obývacím pokoji trávíte při odpočinku spoustu času a stojí za to udělat si z něj osobité místo, ve kterém se Vám bude skvěle relaxovat. My Vám k tomu nabídneme třeba obývací stěnu, komodu, televizní stolek nebo poličky na míru.
  • I kdyby Vás vybavení Vašeho domu ani trochu nezajímalo, jednu věc potřebuje každý – kvalitní, pohodlnou postel. My umíme uspokojit i náročné požadavky vášnivých spáčů a postel samozřejmě přizpůsobíme Vašim rozměrům i dalším požadavkům. Vyrábíme masivní postele v nejrůznějších stylech i velikostech, s ohrádkami i čely.
  • Dělá Vám problémy uložit všechno svoje oblečení a mít v něm opravdový přehled? Možná jen potřebujete novou skříň – a pro voňavé, čisté prádlo není nic lepšího než skříň z masivního dřeva. Mezi skříněmi na míru, které vyrábíme my, si naši klienti rádi vybírají třeba skříně s posuvnými dveřmi, vestavěné skříně a další. A my samozřejmě umíme i další vybavení ložnice – noční stolky, stoličky nebo třeba komody.
  • A v naší nabídce najdete i klasiku: kvalitní stoly, noční stolky, konferenční a televizní stoly. Ať už stůl potřebujete k jakémukoli účelu, dodáme Vám kvalitní produkt, který Vám bude perfektně vyhovovat.