Nechte si vyrobit nábytek na míru přesně podle vašich představ. Oceníte jej vy, ale i každá návštěva.

Že se vám stará skříň moc nehodí do obývacího pokoje, jídelní stůl už má nejlepší léta za sebou? Nechte si vyrobit nový. Originální nábytek na míru má výhodu v tom, že nemusíte dělat žádné kompromisy. Postavíme vám jej takový, aby přesně zapadl do vašeho pokoje.

zeptejte se nás a získejte kalkulaci zdarma

 

Kuchyně – získejte novou kuchyňskou linku a jídelní stůl se židlemi

Místo, kde trávíte mnoho času. Setkáváte se tu s rodinou, pijete kávu, vaříte. Vyrobíme kuchyňskou linku nejen z aglomerovaných materiálů, ale i z masivu. S odkládacími prostory, tak aby každý váš hrneček měl své místo, a vy se cítili pohodlně. Myslíme při tom i na současné nebo budoucí spotřebiče, které v nové kuchyni potřebujete.

Kromě kuchyňské linky vám můžeme nabídnout kuchyňský stůl se sadou židlí, skříně, police i další dřevěný nábytek.

Vaříte rádi? My také. Spojte se s námi a dohodněme se na tom, jak by měla vaše kuchyně vypadat.

 

Knihovny a regály pro sběratele – vystavte svoji sbírku

Ať už se jedná o samostatnou místnost, nebo třeba prostor v pracovně, zaslouží si knihy své stálé místo. Představte si, že z poličky v rychlosti vytáhnete svého oblíbeného autora, usadíte se do křesla a ponoříte do příběhu.

Aby se stala tato představa realitou, navrhneme vám knihovnu, která bude ladit s interiérem vašeho pokoje. Dřevo je úžasný materiál, vaše oblíbená knižní díla budou v nové knihovně vypadat, jako by tam na čtenáře čekala už od nepaměti. Knihovnu vám vyrobíme z masivu, zdobenou nebo jednoduchou, ale v každém případě praktickou.

Sbíráte pivní lahve, modely aut, letadel, kameny či cokoliv jiného?

Pak jistě oceníte prezentační prosklené dřevěné regály a police, abyste mohli svoji sbírku hrdě vystavovat a mít ji stále na očích.

podělte se o představu nové knihovny nebo výstavního regálu s námi

 

Obývací pokoje – vyzdobte si byt obývací stěnou, nebo jen TV stolkem

Obývací stěna oddělí chladnou zeď od zbytku místnosti, poslouží zároveň jako odkládací prostor. Obývací stěna by měla být na první pohled prostorná a praktická. Vyrobíme ji tak, aby dotvořila pohodovou atmosféru.

Že jsou obývací stěny out? Možná. Pak vám dodáme jen pár kousků nábytku, TV stolek, komodu.

Obývací stěna i ostatní nábytek do obývacího pokoje k sobě budou ladit. Příjemnou pohodu si už pak doma zařídíte  jistě sami.

Relaxovat v novém pokoji můžete už brzy, ozvěte se nám.

 

Postele pro svěžest každého rána

Říká se, že spánkem strávíte až 1/3 života. Někdo možná ještě déle. Proto je třeba správně vybrat postel i rošt, na kterém budete spát. Možností je opravdu mnoho, až by se v tom jeden ztratil. Nezoufejte však.

V truhlářském oboru máme mnohaleté zkušenosti, které promítáme do každého kusu nábytku. Postele od nás splní i ty nejnáročnější podmínky každého spáče. Ať už jste ladná slečna, pořádný kus chlapa nebo vybíráte postýlku pro své dítko, vyrobíme vám postel vždy podle potřeby. Vysoké, nízké, s ohrádkou i čelem.

Sladké spaní bez buzení.

využijte našich služeb a poptejte postel

 

Skříně pro dceru i manželku

Velkou šatní skříň pro dceru, další pro manželku, vestavné skříně do ložnice. Všechny jsou potřeba a zejména ženy se bez nich neobejdou.

Vestavné skříně, stejně jako skříně s posuvnými dveřmi, ušetří mnoho místa a hodí se také do malých prostor.  Vyrobíme vám šatní skříně do ložnice, navrhneme noční stolky a ostatní nábytek tak, aby vše ladilo.

Dodáme také komody a odkládací skříně pro děti, kam hned naházejí všechny své hračky.

Neschovávejte se před problémy přeplněného bytu věcmi do skříně, ozvěte se nám.

 

Stoly – pište v pohodě třeba celý den

Odkládací plochy a šuplíky pro dokumenty, kulaté i hranaté jídelní stoly, psací stoly pro vaše ratolesti na tvorbu domácích úkolů, pracovní stoly do dílny, …

Každou poptávku s vámi v klidu probereme, vyrobíme přesně takový typ stolu, jaký si budete přát.

Chcete mít cenovou nabídku co nejdříve na stole? Kontaktujte nás

 

Konferenční stoly – pro pohodu u kávy

Hodí se nejen do kanceláře, ale i do obýváku. Konferenční stůl může být překrytý sklem, což mu dodá punc luxusu a elegance. Vyrobíme jej v jakékoliv velikosti, výšce, aby dokonale prezentoval vaši osobnost a styl.

Poptejte u JV bydlení konferenční nebo jiný stůl domů i do kanceláře.

Posaďte se a pošlete nám poptávku na výrobu celodřevěných židlí.

Na něco jsme zapomněli?

Napište nám